O nás

Sme lídrom vlakovej bezpečnosti v krajinách strednej Európy. Takmer každá lokomotíva na Slovensku má inštalované naše zariadenia, vďaka ktorým môže bezpečne jazdiť.

Sme vysoko špecializovaná technologická firma zo Slovenska
s históriou od roku 1993. Zabezpečujeme komplexné technologické riešenia pre spoľahlivú a bezpečnú jazdu na železnici. Naše produkty chránia život, znižujú náklady a šetria čas. Sme dôveryhodným partnerom pre lídrov európskej železničnej dopravy. Neustále prinášame inovácie našich produktov a posúvame tak bezpečnosť lokomotív na novú úroveň.

Čo robíme

Ponúkame široké portfólio produktov MIREL pre oblasť bezpečnej jazdy na železničných koridoroch, primárne v krajinách strednej Európy. Pre klientov vyvíjame riešenia na mieru, konzultujeme a spolupracujeme pri zabezpečení lokomotív alebo ich schvaľovaní do prevádzky.
Poskytujeme tiež technickú podporu a servis našich zariadení. Náš tím vývojárov zabezpečuje inovácie produktov a zvyšovanie úrovne funkcií. Podieľame sa tiež na medzinárodných integračných projektoch lokomotív novej generácie pre európsky trh.

Naša ambícia

Našim cieľom je prinášať inovatívne riešenia, ktoré zvyšujú bezpečnosť prevádzky lokomotív. So zvyšujúcimi sa nárokmi na rýchlosť a komfort železničnej dopravy stúpajú nároky aj na bezpečnostné riešenia a štandardy.
V HMH vyrábame spoľahlivé produkty s najlepšími vlastnosťami, ktoré našich klientov nesklamú. Tvoríme bezpečnú železničnú dopravu, preto je u nás kvalita a spoľahlivosť na prvom mieste.
1993
Rok vzniku
80+
Počet ľudí
>3500
Počet zavedených
systémov
AVOKOV
Člen Asociácie výrobcov a opravcov koľajových vozidiel

3 slová, ktoré nás charakterizujú

Inovácia
Vymýšľame a tvoríme nové veci, ktoré nás posúvajú vpred
Kvalita
Vlastný vývoj a špičková produkcia
Partnerstvo
Budujeme dlhotrvajúce vzťahy

Certifikáty a dokumenty IMS

Zoznam certifikátov a dokumentov integrovaného manažérskeho systému a oprávnení procesnej a odbornej spôsobilosti dodávať produkty a služby pre železničné a koľajové vozidlá.

Práca u nás

Staňte sa členom tímu s dlhoročnými skúsenosťami s vývojom a výrobou riadiacich a zabezpečovacích systémov. Prezrite si ponuku aktuálne voľných pozícií.