O nás

Sme lídrom vlakovej bezpečnosti v krajinách strednej Európy. Takmer každá lokomotíva na Slovensku má inštalované naše zariadenia, vďaka ktorým môže bezpečne jazdiť.
Sme vysoko špecializovaná technologická firma zo Slovenska s históriou od roku 1993. Zabezpečujeme komplexné technologické riešenia pre spoľahlivú a bezpečnú jazdu na železnici. Naše produkty chránia život, znižujú náklady a šetria čas. Sme dôveryhodným partnerom pre lídrov európskej železničnej dopravy.
kolajova doprava | priemyselna automatizacia | zeleznicna doprava | HMH | MIREL
HMH | priemyselna automatizacia | robotika | doprava na zeleznici | MIREL

Čo robíme

Ponúkame široké portfólio produktov MIREL pre oblasť bezpečnej jazdy na železničných koridoroch, primárne v krajinách strednej Európy. Pre klientov vyvíjame riešenia na mieru, konzultujeme a spolupracujeme pri zabezpečení lokomotív alebo ich schvaľovaní do prevádzky.

Poskytujeme tiež technickú podporu a servis našich zariadení. Náš tím vývojárov zabezpečuje inovácie produktov a zvyšovanie úrovne funkcií. Podieľame sa tiež na medzinárodných integračných projektoch lokomotív novej generácie pre európsky trh. 

Okrem toho sa spoločnosť HMH venuje vydavateľskej činnosti, ktorá je spätá s históriou firmy od jej počiatku. Dôkazom je mediálna platforma ATP Journal, knižné publikácie či iné propagačné materiály. 

Naše hodnoty

Riešenia a inovácie s pridanou hodnotou – Naše riešenia sú postavené na našich myšlienkach. Nebojíme sa robiť veci inak, preskúmať zaužívané spôsoby s cieľom dospieť k prekvapujúcim výsledkom s vysokou pridanou hodnotou.
Vytrvalosť – Veríme v dlhodobé partnerstvá a kvalitné, trvácne riešenia. Tie vyžadujú cieľavedomosť, úsilie, silu čeliť aj komplikáciám a ochotu hľadať cestu.
Partnerstvo a rešpekt – Čestne a otvorene budujeme vzájomnú dôveru. Usilujeme sa o vzťahy, ktoré sú prospešné pre všetkých – interne aj externe, aby spolupráca prinášala radosť a úžitok.
Zodpovednosť – Čokoľvek robíme, vnímame dôsledky nášho konania. Usilujeme sa, aby boli pozitívne. Cítime zodpovednosť za prostredie, v ktorom žijeme – medziľudské, biznisové, sociálne i životné.
Kvalita – Ku všetkému, čo robíme, pristupujeme systematicky, premyslene a hľadáme účinné, elegantné riešenia. Neustále sa zlepšujeme – z pohľadu produktov, procesov a kompetentnosti. Máme vysoké nároky na seba a na výsledky našej práce.

Misia

Spoluvytvárame svet, v ktorom je koľajová doprava atraktívna,  bezpečná a priateľská k životnému prostrediu.

Vízia

Ako odborne kompetentná, zdravo sebavedomá a dobre riadená spoločnosť chceme rozvíjať partnerskú spoluprácu s kľúčovými spoločnosťami v oblasti koľajovej dopravy v Európe prostredníctvom inovatívneho a jedinečného portfólia vlastných produktov. 

Výročné správy

Dokumentácia Integrovaného manažérskeho systému (IMS)

Politika IMS a zoznam certifikátov a oprávnení procesnej a odbornej spôsobilosti dodávať produkty a služby pre železničné a koľajové vozidlá.

Práca u nás

Staňte sa členom tímu s dlhoročnými skúsenosťami a prezrite si ponuku aktuálne voľných pozícií.